OM OSS

Om Tepas Kompetanse AS

Image

Tepas Kompetanse AS er en arbeid- og inkluderingsbedrift som er lokalisert med kontor i Trysil og i Elverum.

Vi tilbyr tjenester innen karriereveiledning, arbeidstrening, kurs, sykefravær og opplæring.

Vår forretningside:
«Tepas Kompetanse skal gjennom kartlegging, arbeidsinkludering og kompetansebygging aktivt bidra til at mennesker får økte muligheter til utdannelse og arbeid»

Vårt slagord er: «vi skaper ringvirkninger»

Image
Image
Image

Avd. Trysil

Image

Irene Stengrundet

Daglig leder

957 54 759

irene.stengrundet@tepas.no

Image

Solfrid Ekra

Teamleder Trysil

996 35 577

solfrid.ekra@tepas.no

Image

Lajla Eggen

Opplæringskoordinator

478 38 443

lajla.eggen@tepas.no

Image

Arne Sneli

Veileder

412 61 715

arne.sneli@tepas.no

Avd. Elverum

Image

Randi Bolstad

Teamleder Elverum

926 45 768

randi.bolstad@tepas.no

Image

Frode Flathagen

Salg- og kvalitetsleder

414 01 429

frode.flathagen@tepas.no

Image

Signe Stræte Bjørnstad

Veileder

400 41 831

signe.bjornstad@tepas.no

Her finner du oss

icon